home >> meble biurowe >> meble do centrów handlowych >> wyspy handlowe
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Wyspy handlowe

wyspy handlowewyspy handlowe różnych kształtówmeble do centrów handlowych - wyspaGaleria Mokotów - wyspa handlowa

Wyspy handlowe

Wyspy handlowe - funkcjonalność i wygoda w jednym

Każdy z nas odwiedza czasem galerie handlowe. Możemy tam znaleźć wszystko, czego potrzeba - od artykułów spożywczych, poprzez odzież, produkty gospodarstwa domowego, a na sklepach sprzedających książki i płyty muzyczne skończywszy. Nie każda firma wynajmuje jednak box handlowy. Specyfika niektórych branż powoduje, że wyspy handlowe okazują się bardziej korzystnym rozwiązaniem.


Wyspy handlowe sprawdzają się szczególnie w przypadku prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej typu sklep z tytoniami, stoisko z artykułami piśmienniczymi i papierniczymi czy sklepik ze słodyczami. Wyspy handlowe są idealne do sprzedaży produktów jednego typu, na przykład ceramicznych kubków, świec zapachowych czy perfum. Odpowiednie wyeksponowanie każdego egzemplarza z osobna, kompetentny sprzedawca, który pomaga doradzić i dba o porządek stoiska, ograniczając do minimum przypadkowe zniszczenie towarów czy incydenty związane z kradzieżą. Wyspy handlowe są wspaniałym miejscem do sprzedaży drobnego wyposażenia kuchni, na przykład garnków, sztućców czy desek do krojenia. Warto sięgnąć po wyspy handlowe w sytuacji, gdy chcemy prowadzić sklep z kawą i herbatą. Wówczas w efektowny sposób możemy wyeksponować wszelkie puszki, dzbanki, czarki, filiżanki, zaparzaczce i przede wszystkim słoiczki z pachnącym suszem herbacianym. Tego rodzaju sklep nie potrzebuje wynajmowania większej przestrzeni, gdyż kluczową kwestią okazuje się tu kontakt z kompetentnym i przyjaznym sprzedawcą, który przybliży nam typy produktów i doradzi, który z nich najlepiej spełni nasze oczekiwania.

 
Wyspy handlowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe, zarówno dla sprzedawców, jak i samych kupujących. Obszerne witryny, solidne i wytrzymałe półki, wygodna lada znacznej szerokości umieszczona na odpowiedniej wysokości, dopasowanej do wzrostu przeciętnego klienta - wszystkie z tych elementów są istotne, gdy prowadzimy własne stoisko na terenie galerii handlowej. Istotne jest także wyposażenie w szuflady, które pomieszczą część aktualnie nieeksponowanych towarów. Warto dodać, że kolory, w jakich występują wyspy handlowe są zależne od typu sprzedawanego produktu i jego marki. Stoisko powinno składać się z miejsca, w którym można umieścić nazwę sklepiku i informacje na temat godzin jego otwarcia. Nieodłącznym elementem procesu sprzedaży jest w czasach obecnych kasa fiskalna, a także komputer z dostępem do Internetu. Dlatego też, planując zakup wyspy handlowej powinno się pamiętać, aby posiadało ono miejsce na tego typu urządzenia.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt