Wyspy handlowe

Wyspy handlowe - funkcjonalność i wygoda w jednym

Każdy z nas odwiedza czasem galerie handlowe. Możemy tam znaleźć wszystko, czego potrzeba - od artykułów spożywczych, poprzez odzież, produkty gospodarstwa domowego, a na sklepach sprzedających książki i płyty muzyczne skończywszy. Nie każda firma wynajmuje jednak box handlowy. Specyfika niektórych branż powoduje, że wyspy handlowe okazują się bardziej korzystnym rozwiązaniem.


Wyspy handlowe
sprawdzają się szczególnie w przypadku prowadzenia niewielkiej działalności gospodarczej typu sklep z tytoniami, stoisko z artykułami piśmienniczymi i papierniczymi czy sklepik ze słodyczami. Wyspy handlowe są idealne do sprzedaży produktów jednego typu, na przykład ceramicznych kubków, świec zapachowych czy perfum. Odpowiednie wyeksponowanie każdego egzemplarza z osobna, kompetentny sprzedawca, który pomaga doradzić i dba o porządek stoiska, ograniczając do minimum przypadkowe zniszczenie towarów czy incydenty związane z kradzieżą. Wyspy handlowe są wspaniałym miejscem do sprzedaży drobnego wyposażenia kuchni, na przykład garnków, sztućców czy desek do krojenia. Warto sięgnąć po wyspy handlowe w sytuacji, gdy chcemy prowadzić sklep z kawą i herbatą. Wówczas w efektowny sposób możemy wyeksponować wszelkie puszki, dzbanki, czarki, filiżanki, zaparzaczce i przede wszystkim słoiczki z pachnącym suszem herbacianym. Tego rodzaju sklep nie potrzebuje wynajmowania większej przestrzeni, gdyż kluczową kwestią okazuje się tu kontakt z kompetentnym i przyjaznym sprzedawcą, który przybliży nam typy produktów i doradzi, który z nich najlepiej spełni nasze oczekiwania.

 
Wyspy handlowe powinny być przede wszystkim funkcjonalne i komfortowe, zarówno dla sprzedawców, jak i samych kupujących. Obszerne witryny, solidne i wytrzymałe półki, wygodna lada znacznej szerokości umieszczona na odpowiedniej wysokości, dopasowanej do wzrostu przeciętnego klienta - wszystkie z tych elementów są istotne, gdy prowadzimy własne stoisko na terenie galerii handlowej. Istotne jest także wyposażenie w szuflady, które pomieszczą część aktualnie nieeksponowanych towarów. Warto dodać, że kolory, w jakich występują wyspy handlowe są zależne od typu sprzedawanego produktu i jego marki. Stoisko powinno składać się z miejsca, w którym można umieścić nazwę sklepiku i informacje na temat godzin jego otwarcia. Nieodłącznym elementem procesu sprzedaży jest w czasach obecnych kasa fiskalna, a także komputer z dostępem do Internetu. Dlatego też, planując zakup wyspy handlowej powinno się pamiętać, aby posiadało ono miejsce na tego typu urządzenia.

wyspy handlowe
nowoczesna wyspa handlowa
wyspy handlowe do centrów handlowych
wyspy handlowe na wymiar
NASZE CELE
Satysfakcja oraz pełne zadowolenie klienta
Zaproponowanie produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę
Funkcjonalność produktu i ergonomia
Estetyka
Standaryzacja
Kompleksowość
Elastyczność w kontaktach z klientami

Wyspy handlowe - nasze realizacje

Copyright © JFM Furniture