KROCZYMY W PRZYSZŁOŚĆ
Z TRADYCJAMI i DOŚWIADCZENIEM

Jesteśmy Firmą działającą od roku 1982 na rynku meblowym. Przez ponad 30 lat swojej działalności solidnością i wzorową jakością usług ugruntowaliśmy sobie wśród odbiorców pozycję solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Jako Firma prężnie rozwijająca się oraz stawiająca przede wszystkim na jakość naszych wyrobów, posiadamy w swoim parku maszynowym najnowocześniejsze technologicznie maszyny, między innymi takie jak centrum obróbcze CNC, piła panelowa itp. Dobrze wyposażony park maszynowy pozwala na podwyższenie jakości wyrobów, zachowanie ciągłości i jednolitości produkcji oraz skrócenie czasu realizacji zamówień.

Wykonywane przez naszą Firmę meble spełniają wymagania Polskich Norm oraz europejskich standardów, stosowane do produkcji materiały posiadają wszelkie wymagane atesty jakości i bezpieczeństwa. W naszej działalności kierujemy się innowacyjnością oraz wdrażaniem nowych technologii w celu osiągnięcia wysokiej jakości oferowanych produktów.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, solidność, terminowość i przystępność cen. Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowym atutem naszej Firmy jest szeroka gama oferowanych przez nas mebli oraz krzeseł, foteli i sof umożliwiająca zagospodarowanie zarówno typowych miejsc pracy jak i najbardziej wyszukanych wnętrz. Łączymy długoletnie doświadczenie w dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz co daje gwarancję spełnienia wszelkich oczekiwań naszych odbiorców.

W ramach profesjonalnej obsługi wykonujemy pomiary, a następnie komputerowe aranżacje wnętrz 3D, zapewniamy również własny transport i montaż mebli.

NASZE CELE
Satysfakcja oraz pełne zadowolenie klienta
Zaproponowanie produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę
Funkcjonalność produktu i ergonomia
Estetyka
Standaryzacja
Kompleksowość
Elastyczność w kontaktach z klientami
WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI
Projektanci mebli
Projektanci wnętrz
Specjaliści oświetlenia
Akustycy – pomiar hałasu
Producenci wyposażenia wnętrz
Producenci okuć i systemów meblowych
Producenci krzeseł
Specjaliści bezpieczeństwa ppoż
NIEKTÓRE MIEJSCA DO KTÓRYCH DOSTARCZYLIŚMY MEBLE

Skontaktuj się z nami
JFM Furniture
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
www.jfm-furniture.pl
email: biuro@jfmfurniture.pl
Biuro:
(Budynek B-26, I-piętro)
(22) 868 21 67 | (22) 868 57 87
biuro@jfmfurniture.pl
www.jfm-furniture.pl
Aleksandra Janiszewska
Właściciel
 
o.janiszewska@jfmfurniture.pl
Ryszard Janiszewski
Właściciel
 
r.janiszewski@jfmfurniture.pl
Dział Handlowy
Dariusz Moroz
Dyrektor
Tel: 507-117-346
d.moroz@jfmfurniture.pl
Dominika Stempniak
Zastępca Dyrektora
Tel: 534-941-511
d.stempniak@jfmfurniture.pl
Wojciech Walenda
Project Manager
Tel: 536-550-621
w.walenda@jfmfurniture.pl
Tomasz Binkowski
Project Manager
Tel: 501-205-972
t.binkowski@jfmfurniture.pl
Mateusz Chełmiński
Project Manager
Tel: 730-118-815
m.chelminski@jfmfurniture.pl
Wiesław Topczewski
Project Manager
Tel: 730-012-322
w.topczewski@jfmfurniture.pl
Dział Technologiczny
Grzegorz Grzybek
Dyrektor
Tel: 575-131-385
g.grzybek@jfmfurniture.pl
Joanna Kwiatkowska
Zastępca Dyrektora
Tel: 536-550-646
j.kwiatkowska@jfmfurniture.pl
Marcin Rymarczyk
Specjalista ds. Technologicznych
 
m.rymarczyk@jfmfurniture.pl
Marcin Kaczmarczyk
Specjalista ds. Technologicznych
Tel: 531-330-062
m.kaczmarczyk@jfmfurniture.pl
Agnieszka Koziatek
Technolog
Tel: 536-553-046
a.koziatek@jfmfurniture.pl
Marcin Rasiński
Technolog
Tel: 536-051-534
m.rasinski@jfmfurniture.pl
Michał Pacholski
Technolog
Tel: 536-550-636
m.pacholski@jfmfurniture.pl
Michał Bujak
Technolog
 
m.bujak@jfmfurniture.pl
Dział Kosztorysów
Olga Rejman
Dyrektor
Tel: 536-550-612
o.rejman@jfmfurniture.pl
Agnieszka Marcinkiewicz
Kosztorysant
Tel: 536-118-850
a.marcinkiewicz@jfmfurniture.pl
Erwin Zych
Kosztorysant
Tel: 570-763-377
e.zych@jfmfurniture.pl
Anna Tetelewska
Kosztorysant
Tel: 533-326-030
a.tetelewska@jfmfurniture.pl
Kacper Cieloch
Kosztorysant
Tel: 730-017-422
k.cieloch@jfmfurniture.pl
Beata Kędzierska
Kosztorysant
Tel: 531-330-061
b.kedzierska@jfmfurniture.pl
Produkcja
Paweł Wojciechowski
Dyrektor
Tel: 575-131-317
p.wojciechowski@jfmfurniture.pl
Dział Administracyjny i Marketingu
Adam Wojciechowski
Dyrektor
Tel: 509-199-280
a.wojciechowski@jfmfurniture.pl
Agnieszka Peszat
Administrator Biura
Tel: 22 868-21-67
a.peszat@jfmfurniture.pl
Copyright © JFM Furniture