home >> meble biurowe >> meble pracownicze
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble pracownicze

nowoczesne miejsce pracymeble pracownicze - recpecjapokój rekreacyjny pracownikówmeble pracownicze - gabinetaneks kuchenny dla pracownikówmeble kuchenne - pokój socjalnymeble pracowniczemeble pracownicze - biurohol w biurzepomieszczenie socjalne dla pracownikównowoczesna przestrzeń rekreacyjnameble pracownicze - aneks socjalnymeble pracowniczeaneks socjalny dla pracownikównowoczesne stanowiska pracystylizowane meble pracownicze na stację metraciekawa aranżacja pomieszczenia dla pracownikówmeble pracownicze w barwach narodowychmeble pracowniczesłoneczny aneks socjalny dla pracownikówmeble pracownicze stylizowane na francuską nutę

Meble pracownicze

Meble pracownicze powinny spełniać ściśle określone funkcje.

 

Dość oczywistym faktem jest to, iż meble pracownicze muszą być przede wszystkim użyteczne i funkcjonalne, tak aby pracownicy mieli zapewnione dobre warunki do wykonywania zadań związanych ze swoją pracą.

 

W kategorii "meble pracownicze" wyróżnić możemy zestawy biurowe, w skład których wchodzą wygodne biurka, krzesła obrotowe, duże stoły konferencyjne, stworzone do bardziej otwartych przestrzeni, krzesła przystosowane do tychże stołów, jak również różnego rodzaju przystawki, które można wykorzystać do postawienia urządzeń drukujących czy akcesoriów biurowych.

 

Warto pamiętać, że odpowiednio rozplanowana przestrzeń zapewnia łatwą komunikację pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu, a także sprawne wykonywanie codziennych zadań. Dzięki systemom modułowym w szybki i łatwy sposób można stworzyć kompleksowe wyposażenie biura. W równie prostych krokach możliwa jest zmiana zastanego układu mebli.

 

Istotnym elementem wystroju biura są regały z drzwiami przesuwnymi. Spotykane są także szafy z drzwiami wyposażonymi w żaluzje, co umożliwia ochronę ważnych dokumentów przed blaknięciem na skutek wystawienia na silne promienie słoneczne.

 

Wielostanowiskowe miejsca pracy wymagają zastosowania nowoczesnych i lekkich materiałów, które w razie zapotrzebowania można przestawiać, aranżując przestrzeń całkiem na nowo. Z tego też powodu często stosowanymi materiałami są płyty MDF, plastik czy metal. W miejscach pracy królują przede wszystkim meble o wysokich walorach użytkowych. Wygodne fotele obrotowe z podłokietnikami dają odpoczynek zmęczonym plecom i ramionom, zaś odpowiedniej wielkości biurka pomieszczą zestaw komputerowy, niezbędny do pracy.

 

Mimo że wygoda i funkcjonalność to podstawowe wyznaczniki w kategorii "meble pracownicze", walory estetyczne również są coraz częściej dostrzegane przez pracowników biurowych i ich szefów. Z tego też względu powstają meble służące za wielostanowiskowe miejsca pracy, które charakteryzują się troską o każdy szczegół i interesującymi zestawieniami kolorystycznymi.

 

Warto pamiętać, że meble pracownicze powinny przede wszystkim służyć naszym pracownikom, zapewniając im upragniony komfort i wygodę podczas wypełniania codziennych obowiązków. Wygodne stoły konferencyjne umożliwiają na sprawne zebranie całego zespołu w celu omówienia spraw związanych z obowiązkami pracowniczymi. Warto zatem zainwestować w solidny i dobrze zaprojektowany system mebli biurowych, które będą służyć nam nieprzerwanie przez wiele długich lat.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt