home >> meble biurowe >> meble hotelowe
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble hotelowe

meble hotelowe wg Twoich wytycznychmeble hotelowe nie muszą być nudnegustowna sypialnia w hoteluklasyczne meble hotelowepokój w hotelunowoczesne meble hotelowełóżka hotelowe

Meble hotelowe

Meble hotelowe na wymiar - odpowiednie dla hotelowej recepcji, restauracji, czy też pokojów

Niezwykle ważne w kreowaniu wnętrza takiego miejsca jak hotel jest to, żeby sprawiało ono wrażenie niemalże domowego ciepła, gościnności cechującej jego pracowników, a także przytulności. Tworzenie wystroju warto rozpocząć już od urządzania recepcji. Przydatne mogą się okazać lady recepcyjne, przy których często gromadzą się goście nie tylko żeby zameldować się, bądź wymeldować z hotelu, ale także by zasięgnąć porad recepcjonistów. Dlatego meble hotelowe na wymiar to jeden z istotniejszych elementów wystroju. Firma JFM Furniture od lat specjalizuje się w starannym wykonywaniu nie tylko takich elementów jak lady recepcyjne, ale również szaf doskonale wpisujące się w wyposażenie pokojów.

Dla gości istotne znaczenie ma przede wszystkim pokój w jakim przyjdzie im nocować a zwłaszcza meble hotelowe wykonywane na wymiar. W cechujących się dużą renomą hotelach znaleźć można w pokojach dobrej jakości sprzęt telewizyjny, radio, a także regularnie uzupełniany barek z napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi. Meble do hoteli na wymiar nie muszą obniżać jego renomy, wręcz przeciwnie - dobrze dobrane meble hotelowe sprawiają iż goście czują się w nim jak w domu. Duże znaczenie ma dla gościa wygodne i odpowiednio duże łóżko, którenierzadko jest wykonywane na wymiar. Dlatego dobrze dobrane meble hotelowe mają priorytetowe znaczenie. Nie oznacz to, że muszą być drogie. My oferujemy meble hotelowe na wymiar, które będą dobrze wyglądały w każdym hotelowym wnętrzu.

Przy tym obowiązkiem pracowników hotelu jest codzienna wymiana pościeli. W prestiżowych hotelach ważne jest także wyposażenie restauracji w starannie wykonane stoły oraz krzesła biurowe zapewniające gościom poczucie komfortu przy spożywaniu posiłków.

Dla utrzymania odpowiedniej renomy hotelu ważny jest więc nie tylko profesjonalizm personelu, jego życzliwość i sympatia okazywana każdemu klientowi, ale również zaopatrzenie pomieszczeń w starannie wykonane meble hotelowe na wymiar. Szczególnie dobre wrażenie robią te, które wykonane są z naturalnych oklein.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt