home >> meble domowe
meble do salonu meble kuchenne meble do sypialni meble łazienkowe meble dziecięce meble do zabudowy szafy wnękowe inne

Meble domowe

meble kuchenne na wymiarnowoczesne meble pokojowezabudowy mebloweszafy wnękowemeble do salonumeble kuchennemeble do sypialnimeble łazienkowemeble dziecięce

Meble domowe

Komfort i elegancja, meble domowe na wymiar najwyższej jakości

Najlepiej zaprojektowane wnętrza zawsze muszą zostać wyposażone w meble domowe. Tylko od Ciebie zależy, czy będą one wykonane z wysokiej jakości materiałów i dobrze komponowały się w pomieszczeniach. Dlatego tak istotną kwestią są dobrze dobrane meble domowe na wymiar. Dzięki temu każdy pokój w domu będzie urządzony bardzo funkcjonalnie.

Nietypowe meble domowe - my wykonamy je dla ciebie na wymiar

Piękno domów stanowią nieraz najmniej znane ich zakamarki, czyli miejsca, które zazwyczaj nie są w pełni wykorzystywane przez domowników. Meble domowe na wymiar umożliwiają zagospodarowanie nietypowego poddasza na pokój dziecka czy aneks dla gości lub schowek na rzadko używane rzeczy przez domowników.

Meble domowe na wymiar, które można umieścić w każdym pomieszczeniu Twojego domu

Z myślą o takich pomieszczeniach nasza firma przygotowała specjalne szafy wnękowe, które umożliwią magazynowanie wszelkiego rodzaju rzeczy. Więc jeśli posiadasz nietypowe pomieszczenia, w których chciałbyś posiadać meble na wymiar to warto zapoznać się z naszą ofertą. Oferowane przez meble na zamówienie są doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą przepłacać za wyposażenie domu. U nas niska cena nie oznacza niższej jakości użytych materiałów. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym maszynom możemy oferować meble domowe w korzystniejszej cenie niż konkurencja. Przekonaj się sam i odwiedź naszą firmę.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt