Meble do siłowni i fitness clubu

Nasze meble do siłowni i klubów fitness wykonywane są ze szczególna precyzją z uwagi na intensywne wykorzystanie ich przez klientów. Jednocześnie są to meble bardzo nowoczesne i doskonale wkomponowują się w świat sportu.

Kto powiedział że szatnia ma być nudna!

Szafki odpowiadające potrzebom całego społeczeństwa, doskonałe do siłowni czy fitness clubu to nasza specjalność!

Ważnymi miejscami niezbędnymi dla funkcjonowania wszelkiego społeczeństwa są szpitale, banki, szkoły, obiekty sportowe, czy też komisariaty policji.

Nasze meble do siłowni czy fitness clubu zdobyły uznanie wielu obiektów sportowych w całej Polsce. Codziennie nasze meble fitness umożliwiają bezpieczne pozostawianie rzeczy w szatniach. Nie zależnie czy jest to publiczny basen, czy prestiżowy klub fitness. Nasze meble do siłowni są niezwykle trwałe i odporne na zniszczenie i próbę otwarcia przez osoby trzecie.

Odpowiadać na potrzeby przebierających się w szatniach uczniów oraz pracowników szkoły będą z pewnością szafki fitness, wykonane z metalu. Bardzo przydatne mogą się one okazać także w różnego rodzaju obiektach sportowych, gdzie szatnia stanowi miejsce odpoczynku sportowca po ciężkim wysiłku fizycznym.

Jak wyglądają nasze meble do klubów fitness

Każdy klub fitness jest inny. Nie jest prawdą, iż można zbudować uniwersalną ofertę do każdej grupy klientów. W obecnych czasach trzeba postawić na wybór grupy docelowej. Dlatego tak ważny jest wystrój klubu fitness i jego spójna aranżacja wszystkich wnętrz. Nasze meble do siłowni są efektem konsultacji z Klientem, które następnie są analizowane przez szerokie grono specjalistów. Następnym etapem jest przygotowanie dedykowanego projektu mebli na siłownię, które muszą spełniać wszystkie normy bezpieczeństwa. W trakcie prac projektowych biorą udział między innymi: specjaliści z zakresu ppoż, akustycy, specjaliści od oświetleń oraz projektanci wnętrz. Tak przygotowany projekt mebli fitness jest prezentowany Klientowi. Po wprowadzeniu koniecznych zmian i uwag Klienta następuje proces produkcji mebli do klubów fitness.

Meble do siłowni - najwyższa jakość wykonania

Meble do klubów fitness muszą cechować się najwyższą jakością wykonania. Do ich produkcji używamy najlepszych i najbardziej trwałych komponentów, które zagwarantują ich doskonały wygląd przez wiele lat.

meble do siłowni
meble na siłownię
meble fitness
nowoczesne meble fitness
przykładowe meble do klubu fitness
jak wyglądają nasze meble do siłowni
NASZE CELE
Satysfakcja oraz pełne zadowolenie klienta
Zaproponowanie produktu o wysokiej jakości za rozsądną cenę
Funkcjonalność produktu i ergonomia
Estetyka
Standaryzacja
Kompleksowość
Elastyczność w kontaktach z klientami

Meble do siłowni i fitness clubu - nasze realizacje

Copyright © JFM Furniture