home >> meble biurowe >> meble do siłowni i fitnessu
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble do siłowni

meble do siłownimeble fitnessmeble na siłownięszafki na siłownięmeble fitnessszafki do klubów fitnessmeble do siłowni i klunów fitness

Meble do siłowni

Nasze meble do siłowni i klubów fitness wykonywane są ze szczególna precyzją z uwagi na intensywne wykorzystanie ich przez klientów.

 

Jednocześnie są to meble bardzo nowoczesne i doskonale wkomponowują się w świat sportu.

 

Kto powiedział że szatnia ma być nudna!

 

Szafki odpowiadające potrzebom całego społeczeństwa, doskonałe do siłowni czy fitness clubu

Ważnymi miejscami niezbędnymi dla funkcjonowania wszelkiego społeczeństwa są szpitale, banki, szkoły, obiekty sportowe, czy też komisariaty policji.

Producenci, oferujący meble hotelowe z najlepszej jakości elementów, prześcigają się ze sobą w tworzeniu coraz to bardziej praktycznych rozwiązań (meble do siłowni) ułatwiających osobom cenionym publicznie codzienną pracę oraz zwiększając jej komfort. Bogata oferta takich elementów jak meble fitness (socjalne) obfituje w wyposażone w najlepsze systemy alarmowe sejfy, a także szafki, w których przechowywane są ważne dokumenty w bankach. Producenci tego typu szafek tacy jak firma JFM Furniture, działająca z powodzeniem od wielu lat na naszym rynku, mają też do zaoferowania swoje wyroby takim instytucjom jak szkoły, czy szpitale.

 

Nasze meble do siłowni czy fitness clubu zdobyły uznanie wielu obiektów sportowych w całej Polsce. Codziennie nasze meble fitness umożliwiają bezpieczne pozostawianie rzeczy w szatniach. Nie zależnie czy jest to publiczny basen, czy prstiżowy klub fitness. Nasze meble do siłowni są niezwykle trwałe i odporne na zniszenie i próbę otwarcia przez osoby trzecie.


Odpowiadać potrzebom przebierających się w szatniach uczniów oraz pracowników szkoły będą z pewnością szafki fitness, wykonane z metalu. Bardzo przydatne mogą się one okazać także w różnego rodzaju obiektach sportowych, gdzie szatnia stanowi miejsce odpoczynku sportowca po ciężkim wysiłku fizycznym.

Najlepszej jakości meble metalowe znaleźć można na komisariatach policji. Także policjanci mogą skorzystać przy tym z takiej opcji jak metalowe szafki służące do przechowywania w nich broni, czy też policyjnego munduru. Do oferty zajmujących się produkcją elementów wyposażenia służących potrzebom społeczeństwa należeć mogą też szafki szpitalne. Powinny być one wykonane z materiałów odpornych na wylanie się niebezpiecznych kwasów i jak szczelnie zamykane, tak żaden pacjent nie mógł dostać się do ich wnętrza.

 

 

Wybierz interesującą Cię grupę produktów
szafki
recepcje
akcesoria
Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt