home >> meble biurowe >> lady recepcyjne
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Lady recepcyjne

lady recepcyjnelady recepcyjne od dowolnych kształtachnowoczesne lady do recepcjinajwyższej jakości lada recepcyjnarealizacji lady recepcyjnej dla Nestlelady recepcyjne nietypowych rozmiarów

Lady recepcyjne

Recepcja, a zwłaszcza lady recepcyjne są wizytówką każdego hotelu

W ostatnich latach nieustannie dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju hotele, motele, hotele, czy też pensjonaty, zapewniające komfort noclegu po ciężkim, przeznaczonym na podróż z jednego miejsca w inne, dniu. Dbający o dobrą renomę swojego hotelu jego właściciel powinien pamiętać przede wszystkim o tym, że wizytówką tego rodzaju miejsca jest już znajdująca się najczęściej w hallu na parterze gustownie urządzona recepcja posiadająca lady recepcyjne umożliwiający dobry kontakt z gośćmi hotelowymi. Meble biurowe nie oznaczają gorszej jakości oferowanych produktów. Nasza firma posiada zaawansowany park maszynowy, który pozwolił zredukować koszty produkcji.

W każdym hotelu lady recepcyjne są miejscem pierwszego kontaktu gościa z personelem. Recepcjoniści oprócz tego, że powinni odznaczać się pełną kulturą osobistą, życzliwością i sympatycznym podejściem do każdego klienta, powinni posiadać także umiejętności lingwistyczne, czyli znać najlepiej kilka języków obcych. Bardzo istotny jest tez wystrój hallu oraz recepcji, do którego stworzenia zatrudnić można takich fachowców jak pracowników firmy JFM Furniture.

Cechuje ich naprawdę wysoki poziom wykonania wielu elementów wystroju wnętrz nie tylko domów prywatnych, ale również siedzib firm, obiektów rekreacyjnych, czy też przeznaczonych na nocleg. W kompozycję elementów każdej recepcji doskonale wpiszą się starannie wykonane lady recepcyjne, ścianki szklane pozwalające je dowolnie przemieszczać ze względu na ich niebywałą lekkość. Umieścić można na nich najbardziej nowoczesny sprzęt komputerowy bez obaw o jego stabilne utrzymanie. Warto wyposażyć także recepcję w małą biblioteczkę z książkami telefonicznymi oraz przewodnikami turystycznymi dla klientów hotelu, które będą mogły im służyć w trudnych sytuacjach.

Wybierz interesującą Cię grupę produktów
lady recepcyjne - system Enzo
lady recepcyjne - system Bonjour
Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt