home >> kontakt

Kontakt

JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa

www.jfm-furniture.pl
email: biuro@jfmfurniture.pl

Salon Ekspozycyjny
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58

Hala Produkcyjna
(Budynek B-14)

Ryszard Janiszewski
Właściciel
Tel.: (22) 868 21 67
r.janiszewski@jfmfurniture.pl

Aleksandra Janiszewska
Właściciel
Tel.: (22) 862 47 46
o.janiszewska@jfmfurniture.pl

Patryk Jarosz
Dyrektor Marketingu

Mobile : 573-13-13-73
p.jarosz@jfmfurniture.pl


Dariusz Moroz
Regionalny Kierownik Sprzedaży
Mobile : 507-117-346
d.moroz@jfmfurniture.pl

Tomasz Binkowski
Specjalista ds. Sprzedaży
Mobile : 501-205-972
t.binkowski@jfmfurniture.pl
Adam Wojciechowski
Doradca klienta biznesowego
Mobile : 509-199-280
a.wojciechowski@jfmfurniture.pl

Grzegorz Grzybek
Główny Technolog
g.grzybek@jfmfurniture.pl

Beata Kędzierska
Technolog drewna
b.kedzierska@jfmfurniture.pl

Paweł Wojciechowski
Kierownik produkcji
Mobile : 575 131 317
p.wojciechowski@jfmfurniture.pl

 

 
Dojazd
Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt