home >> meble domowe >> szafy wnękowe
meble do salonu meble kuchenne meble do sypialni meble łazienkowe meble dziecięce meble do zabudowy szafy wnękowe inne

Szafy wnękowe

pojemne szafy wnękoweszafy wnękowe każdych rozmiarównowoczesne szafy wnękowe

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe - prosty sposób na ład i porządek w Twoim domu

Wszyscy wiemy, jak trudno utrzymać idealny porządek we własnym domu, szczególnie wtedy, gdy posiadamy kilkuosobową rodzinę. Odzież, zabawki, drobne przedmioty codziennego użytku - wszystko to sprawia, że większość pomieszczeń w naszym mieszkaniu jest zwyczajnie zagracona. Jednak jest na to sposób! Warto zainwestować w szafy wnękowe.


Szafy wnękowe, jak sama nazwa wskazuje, z racji swojego dopasowania do istniejących załamań ścian, doskonale sprawdzą się nawet w bardzo małych mieszkaniach. Potrafią one bowiem w sprytny sposób wykorzystać każdy skrawek wolnej przestrzeni do magazynowania przedmiotów, niezbędnych nam w codziennym funkcjonowaniu. Właśnie z racji swojego dopasowania szafy wnękowe świetnie pasują do wszelkiego rodzaju nietypowych wnętrz, takich jak strychy, poddasza czy nieustawne pokoje. Posiadasz wolną przestrzeń pod schodami i nie wiesz, w jaki sposób ją wykorzystać? Może właśnie sięgnięcie po szafy wnękowe będzie odpowiednim rozwiązaniem Twojego dylematu.


Praktyczność, wygoda i komfort użytkowania - wszystkie te cechy sprawiają, że szafy wnękowe są jednymi z najbardziej lubianych rozwiązań, jeśli chodzi o zagospodarowanie wolnej przestrzeni czy też wydzielenie w niewielkim mieszkaniu garderoby. Ponadto, elegancja, z jaką można współcześnie wykonać fronty tego typu szaf przekonują miłośniczki dobrego smaku. Różne kolory forniru, mnogość zastosowanych materiałów, dbałość o każdy szczegół wykończenia powoduje, że po szafy wnękowe sięga coraz więcej osób. Interesującym i często wybieranym przez klientów rozwiązaniem jest montaż lustra na frontowej części szafy. Umożliwia ono nie tylko codzienne kontrolowanie naszego wyglądu, ale także ma istotne zastosowanie, jeśli chodzi o dziedzinę wystroju wnętrz. Lustro wprowadza sporo blasku i światła do pomieszczenia, dodatkowo również optycznie je powiększając, co sprawia, że ciemne i mało atrakcyjne załamania ścian stają się przytulnymi i skupiającymi uwagę miejscami. Zagospodarowanie mieszkania jest w ten sposób nie tylko funkcjonalne i komfortowe dla użytkowników, ale również spełnia wysokie standardy estetyczne. Szafy wnękowe świetnie współgrają z różnego rodzaju pudełkami, koszami i organizerami, dzięki którym możemy utrzymać jeszcze większy porządek w przechowywanych przez nas rzeczach. Nieodzowny okazuje się również drążek na odzież, który zapewni nam poręczność, zaś naszym ubraniom zagwarantuje świeży wygląd. Nie trzeba chyba dłużej przekonywać, że szafy wnękowe stanowią praktyczne i wygodne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych mieszkań.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt