home >> meble biurowe >> meble metalowe >> szafki kartotekowe
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Szafki kartotekowe

szafki kartotekowe

Szafki kartotekowe

Meble przydatne w bankach, szkołach, czy też na policyjnych komisariatach

Banki należą do instytucji cieszących się dużym zaufaniem swoich klientów, jeśli chodzi o przechowywanie w nich swoich środków finansowych. Pracownicy banków nie mogą pozwolić sobie nawet na drobne uchybienia przy obracaniu gotówką należącą do swoich klientów i muszą przy tym zapewniać pieniądzom maksymalną ochronę. Stosuje się do tego najbardziej zaawansowane technologie takie jak np. sejfy wyposażone w elektroniczne systemy wprowadzaniu kodów, trudne do rozszyfrowania dla młodych, mało doświadczonych włamywaczy, lub hakerów.

Elementy wyposażenia banku stanowią też często tak praktyczne meble metalowe jak np. duże i pozwalające na przechowywanie w nich wielu ważnych dokumentów szafki kartotekowe. Warto urządzić je jak najbardziej przemyślanie, tak żeby nie trudne było znajdowanie na ich półkach potrzebnych w danej chwili pracownikowi dokumentów. W produkcji elementów wyposażenia wykonanych z metalu specjalizują się fachowcy pracujący w firmie JFM Furniture dostarczający je nie tylko prestiżowym bankom, ale także komisariatom policji, czy też szkołą. Szafki wykonane z metalu doskonale spisują się w policyjnej szatni. Można bezpiecznie przechowywać w nich policyjną broń, kamizelkę kuloodporną, czy też odznakę. Ważne znaczenie mają też szafki kartotekowe, w których policjanci przechowują dane na temat rozmaitych przestępców.

Także w szkolnych szatniach znaleźć można szafki wykonane z nich meble do zabudowy, doskonale służące zarówno uczniom jak i pracownikom personelu sprzątającego, konserwatorom, lub nauczycielom.
 

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt