home >> o firmie

O firmie

Pasja tworzenia mebli nieprzerwanie od 30 lat
Od 1982 roku produkujemy meble, które zdobią tysiące pomieszczeń. Specjalizujemy się w wyposażaniu miejsc pracy, rekreacyjnych, miejsc spotkań oraz powierzchni komercyjnych. Na przestrzeni lat ugruntowaliśmy wśród odbiorców pozycję profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Fascynacja  jakością i technologią

Kilka słów - kluczy, które pomagają w procesie tworzenia mebli o doskonałej jakości. Filozofią naszej pracy jest dbanie o każdy szczegół, począwszy od wyboru sprawdzonych materiałów po profesjonalny transport i montaż. Idealną powtarzalność produkcji oraz krótki czas realizacji zamówień pozwala wykorzystanie nowoczesnego parku maszynowego oraz cyfrowego przygotowania i kontroli produkcji. Nasze produkty spełniają wymagania polskich norm oraz europejskich standardów, a stosowane materiały posiadają wszelkie wymagane atesty jakości i bezpieczeństwa.

Sukces kompleksowych rozwiązań
Proponujemy naszym Klientom kompleksową obsługę inwestycji: analizę potrzeb, propozycje aranżacji wnętrz wspartych ciekawymi wizualizacjami 3D, realizację zamówienia, dostawę i montaż. Uzupełnieniem oferty produkowanych przez nas mebli jest szeroka gama krzeseł, foteli i sof czołowych producentów.

Partner
Tak najczęściej mówią o nas Klienci. Możemy poszczycić się zaufaniem wielu prywatnych firm i instytucji publicznych, m. in.: Stadion Narodowy, Ministerstwo Infrastruktury, Izba Celna w Warszawie, Uniwersytet Warszawski, Szpital Kliniczny na Banacha i wielu innych.

Ekologia
Od wielu lat produkujemy nasze meble mając na względzie ochronę środowiska naturalnego. Dostosowaliśmy procesy produkcyjne do obowiązujących norm emisji CO2
i innych szkodliwych substancji.

Przede wszystkim praktyczne zastosowanie wyrobów


Nie tylko właściciele nowo wybudowanych domów, ale także szefowie prężnie działających firm szczególnie chętnie korzystają z usług firm zajmujących się produkcją elementów ich wyposażenia. Ważne jest nie tylko ich staranne wykonanie, ale także sam pomysł, praktyczne zastosowanie wyrobów takich jak na przykład bardzo poręczne w przeprowadzaniu naprawdę dużych konferencji stoły konferencyjne.

Ich konstruktorzy dopracowując je szczególnie dużą wagę przykładają do zmniejszenia ilości ich nóg, tak żeby umożliwić osobom przy nich siedzącym możliwość dostawienia większej ilości krzeseł. Z kolei tak istotne elementy wyposażenia każdej sali, na której znajduje się wiele stanowisk pracy jak biurka, są produkowane w taki sposób by można było łatwo je od siebie odłączać i przesuwać na inne, bardziej dogodne miejsce.

Tak poważany na rynku producent mebli jak JFM Furniture bardzo ceni sobie dobry kontakt ze swoimi klientami. Wielokrotnie określany jest nawet partnerem tak prestiżowych instytucji jak Ministerstwo Infrastruktury, lub też tak ważnych obiektów jak Stadion Narodowy. Oferowane przez nich najlepszej jakości wyroby łączą się z fachową wiedzą pracowników pomagającym klientom w dokonywaniu naprawdę trudnych wyborów, wskazując na większą praktyczność pewnych opcji nad innymi. W odróżnieniu od wielu innych firm, bardzo dużą zaletą tego przedsiębiorstwa jest także dbałość o to, by wszelkie procesy produkcyjne przebiegały w zgodzie z najbardziej surowymi europejskimi normami. Bardzo istotna dla tej firmy jest również ekologia.

 

Salon firmowy

Zapraszamy do naszego salonu firmowego, w którym można zobaczyć produkowane przez nas meble oraz zapoznać się z pełną ofertą.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

 

 

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt