home >> meble biurowe >> meble na wymiar
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble na wymiar

meble na wymiarnietypowe meble na wymiardla nas nie ma rzeczy niemożliwychmeble na wymiar - Stadion Narodowyczas na relakspomieszczenie socjalne dla pracownikówkonfortowe meble dla pracownikówmeble dostosowane do Twoich potrzeb

Meble na wymiar

Nasze meble na wymiar zdobią setki domów jak i wnętrza siedzib firm


W ostatnich latach zaobserwować można coraz większą migrację ludzi mieszkających w miastach na ich przedmieścia, lub też na wieś.


Wiąże się to często z budową własnego domu, będącą niejednokrotnie marzeniem całego życia. Kiedy w końcu udaje nam się je spełnić, chcemy by nowo wybudowany budynek posiadał jak najbardziej oryginalne wnętrze, dlatego często decydujemy się na zabudowy meblowe. Warto zatrudnić odpowiednią ekipę specjalizującą się w dobieraniu odpowiednich elementów pod względem upodobań klienta. Firma JFM Furniture posiada w swojej ofercie najlepszej jakości meble na wymiar w Warszawie, odpowiadające potrzebom osób mieszkających w domu samotnie, lub też z dużą rodziną.


Pracownicy naszej firmy wykonają meble na wymiar, które będą odpowiednie dla osób ceniących sobie spokojne przebywanie w przytulnym salonie, jak i uważających kuchnię za miejsce, w którym można się naprawdę dobrze bawić przyrządzając różnego rodzaju potrawy.


Oprócz wykonanych z dbałością o ergonomię i ekologię elementów wyposażenia domów, w ofercie znaleźć można także tak istotne części wystroju każdej firmy jak krzesła i stoły konferencyjne, bądź też fotele biurowe, lub krzesła biurowe. Wystrój siedziby firmy przekłada się na to jak jest ona widziana w oczach swoich klientów. Należy zadbać także często o komfort pracy pracowników umieszczając cenny sprzęt komputerowy na stabilnych biurkach i dopasowując do nich wygodne krzesła. Najlepsi fachowcy projektujący meble na wymiar, w dziedzinie produkcji elementów wyposażenia domów i firm często mają też wiele do zaoferowania budynkom instytucji społecznych takich jak szkoły, szpitale, czy też urzędy.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt