home >> meble biurowe >> meble metalowe
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble metalowe

meble metalowenowoczesne meble metalowemeble wykonane z metalunowoczesny design meblibezpieczne szafki metalowe dla pracownikówszafki pracownicze z metalumetalowe szafki zabezpieczone szyfremmeble metalowe wysokiej jakości

Meble metalowe

Doskonałe meble metalowe na wymiar dostosowane do Twoich potrzeb

Firma JFM Furniture nieprzerwanie od 30 lat projektuje i sprzedaje meble wykonane z metalu. Ten rodzaj mebli jest nieodzowny we wszelkiego rodzaju instytucjach pożytku publicznego czy obiektach sportowych. Nasze metalowe meble do siłowni charakteryzują się wyjątkową trwałością na użytkowanie, są w bogatej gamie kolorów. Dlatego są tak chętnie wybierane przez coraz większą grupę klientów.

Oferowanie meble metalowe to nie tylko siłownie. Duży procent produkowanych mebli, stanowią meble hotelowe, meble medyczne oraz meble do sklepów. Również krzesła biurowe wykonane z metalu mogą być atrakcyjną formą, która dopełni powierzchnie biurowe.

Bogatą gamę wzorów, które prezentują meble metalowe znajdą Państwo w naszych galeriach. Są to przykładowe realizacje, gdyż nasza firma oferuje meble metalowe na wymiar. Nasi projektanci przygotują odpowiednie wizualizacje, które zilustrują przyszły wygląd pomieszczeń biurowych, które zostały wyposażone w meble wykonane z metalu.

Wybierz interesującą Cię grupę produktów
szafki kartotekowe
sejfy
regały przesuwne
Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt