home >> meble biurowe >> meble medyczne
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble medyczne

meble medyczne

Meble medyczne

Nasze meble medyczne to bezpieczeństwo i higiena na salach szpitalnych

Zadaniem pracowników wszelkiego rodzaju szpitali jest zapewnianie przebywającym w nich pacjentom nie tylko poczucia bezpieczeństwa, ale także komfortu. Niezwykle istotne jest wyposażenie sali operacyjnej w wysokiej jakości sprzęt taki jak narzędzia chirurgiczne, jak również sprzęt komputerowy. Duże znaczenie mają również takie meble medyczne jak stabilne i potrafiące utrzymać duży ciężar stoły potrzebne do przewożenia pacjentów na operacje.

Powinny być one wyposażone w zwrotne kółka, niezarysowujące posadzki, przy czym dwa z nich powinny umożliwiać zablokowanie przemieszczania się stolika. Koniecznym wyposażeniem sali operacyjnej będą też podnóżki oraz podesty wykonane ze stali nierdzewnej.

Należy zadbać również o zgodne z europejskimi standardami i wymaganiami właściwe przechowanie wszelkich leków oraz substancji. Służyć do tego mogą produkowane przez nas meble medyczne, a zwłaszcza wiszące szafki laboratoryjne lub meble gabinetowe. A także stoliki wykonane z blachy kwasoodpornej. W takim miejscu jak szpital jak nigdzie indziej konieczne jest dbanie o higienę i bezpieczeństwo pracy lekarzy. Naturalne jest więc wykonanie elementów wyposażenia sal z takich materiałów jak stal nierdzewna, bądź też materiałów kwasoodpornych. Potrzebna jest jednak do tego także odpowiedzialność samego personelu o to z jaką dbałością wykonuje on swoją codzienną pracę.

Dobrą jakość najlepszych rozwiązań pod względem wyposażenia sal zapewniają pracownicy firmy JFM Furniture, którzy przygotują doskonałej jakości meble medyczne z najwyższj jakości materiałów. JFM Furniture posiada także duże doświadczenie w produkcji elementów wystroju wnętrz domów tj.: szafy wnękowe, czy tez cieszących się dobrą renomą firm.

W celu zapoznania się z pełną ofertą kliknij logo naszego partnera.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt