home >> meble domowe >> meble kuchenne
meble do salonu meble kuchenne meble do sypialni meble łazienkowe meble dziecięce meble do zabudowy szafy wnękowe inne

Zabudowy i meble kuchenne

meble kuchennenowoczesne meble kuchennemeble do kuchni na wymiarzabudowa kuchnimeble kuchenne najwyższej jakościwyspa w kuchnimeble do Twojej kuchni

Zabudowy i meble kuchenne

Proponowane zabudowy - meble kuchenne to bogata oferta tradycyjnych, a także nowoczesnych rozwiązań


Koniecznym pomieszczeniem w każdym domu jest kuchnia urządzona zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami osób, które lubią w niej przebywać przygotowując codzienne stałe posiłki jak i lubiące eksperymentować pod względem mieszania ze sobą różnych smaków. Można zdecydować się na stworzenie wnętrza nowoczesnego, które powinno cechować się prostotą form bez zbędnych ozdobników. Niezależnie od formy kuchni warto wybrać zabudowy kuchenne wykonywane na wymiar. Zaletą tego rozwiązania jest oszczędność środków finansowych, które można przeznaczyć na inne cele. Drugi powód to maksymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni.


Najbardziej istotną cechą określającą meble kuchenne jest funkcjonalność oraz utrzymywanie porządku polegającego na chowaniu wszelkich akcesoriów wewnątrz szafek i szuflad. Jeśli chodzi o materiały z jakich wykonywane są zabudowy kuchenne oraz poszczególne ich elementy: szafki oraz szuflady to najczęściej wybierane jest drewno z uzupełnieniem go o elementy szklane. Istotne w meblach kuchennych są także fronty pokryte nawet kilkoma warstwami lakieru. Z kolei miłośnicy tradycji oraz konserwatywnych rozwiązań z pewnością znajdą coś dla siebie oglądając zabudowy kuchenne wykonane z drewna orzechowego, lub dębowego. Warto zastanowić się przy tym nad lakierowaniem ich tym samym kolorem.


Dzięki tak gustownie urządzonej kuchni gotowanie w niej stanie się jeszcze większą przyjemnością. W produkcji takich elementów jak różnego rodzaju meble kuchenne, ścianki szklane specjalizuje się firma JFM Furniture, dla której istotne jest nie tylko podążanie w zgodzie z nowoczesnymi technologiami produkcji, ale także dbałość o ekologię oraz spełnianie wszelkich europejskich wymogów i standardów. W jej ogromnej ofercie, która obejmuje nie tylko meble kuchenne oraz zabudowy do kuchni, można znaleźć także elementy wyposażenia domowego salonu, czy też wnętrza nowoczesnej firmy, wykonane z metalu, szkła, czy też drewna.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt