home >> meble biurowe >> meble gabinetowe >> meble gabinetowe Magnum
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble gabinetowe - system Magnum

meble gabinetowe Magnummeble gabinetowe - system Magnum

Meble gabinetowe - system Magnum

Gabinet nie musi być pospolity i to najlepiej odzwierciedlają meble z kolekcji Magnum. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie przebojowych i twórczych ludzi sukcesu o wyrobionym smaku i guście. Meble gabinetowe wykonywane sąz najwyższej jakości oklein naturalnych. Łączą w sobie nowoczesność, lekkośći ponadczasowość, a dzięki zastosowaniu różnorodnych odcieni barw trafiająw wysublimowane gusta. Dodatkowym efektem podkreślającym elegancję i szykmoże być kompozycja szkła, metali i skóry.

Meble gabinetowe wyrażające charakter ich właściciela

Znalezienie na krajowym rynku odpowiednio fachowej ekipy specjalizującej się w urządzaniu wnętrz siedzib firm staje się coraz trudniejsze. Dobierane są wprawdzie wysokiej jakości materiały, jednak ich połączenie pozostawia niejednokrotnie wiele do życzenia. Bardzo korzystne jest urządzanie wystroju biura z dbałością o jego każdy detal, który powinien przykuwać uwagę pracowników oraz odwiedzających firmę klientów wzbudzając w nich respekt względem prezesa firmy. Odpowiednie meble gabinetowe znaleźć można w ofercie JFM Furniture.

Dla osób ceniących sobie tradycję i konserwatywność odpowiednią opcją będzie zestaw mebli gabninetowych Fresco. Jeśli właścicielowi firmy zależy przede wszystkim na zachowaniu w wystroju wnętrza powagi oraz elegancji, to doskonale podkreślą je grafitowe wstawki. Fachowcy tworzący elementy składające się na tego rodzaju pomieszczenie dbają także o rodzaj używanych materiałów oferując przede wszystkim naturalne okleiny. Znaleźć można także świetną propozycję dla ludzi ceniących sobie przebojowość i dynamizm, a także otwarcie na nowe technologie.

Doskonale będzie służył im zestaw Magnum stworzony wg jednej podstawowej zasady kompozycyjnej jaką jest harmonijne połączenie elementów wykonanych ze szkła - ścianki szklane, skóry i metalu. Wystrój wnętrza biura zależy przede wszystkim od charakteru i indywidualnych oczekiwań jego właściciela. Poprzez kolorystykę oraz materiały z jakich wykonane są elementy, wyrazić można siłę i stanowczość prezesa firmy oraz zyskać sobie szacunek pracowników i klientów.
 

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt