home >> meble biurowe >> meble do centrów handlowych
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble do centrów handlowych

meble do centrów handlowychwyszukane meble do centrów handlowychmeble do centrów handlowych - wyspaGaleria Mokotów - wyspa informacyjna

Meble do centrów handlowych

Nowoczesne centra handlowe stanowią miejsca, w których przeciętny konsument spędza coraz więcej swojego czasu. Przychodzi tu nie tylko po to, aby dokonać zakupu najpotrzebniejszych produktów, ale również wtedy, gdy zamierza wypocząć i skorzystać z rozbudowanych form rozrywki, na przykład pójść do kina czy spróbować swoich sił przy stole bilardowym. Nic więc dziwnego, że wraz z rosnącymi potrzebami i wymaganiami współczesnych konsumentów idą w parze coraz bardziej przemyślane meble do centrów handlowych. Mają one za zadanie nie tylko dostarczać wygody i komfortu robiącym zakupy klientom, ale również stanowić integralny element wystroju nowoczesnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z otwartym hollem galerii czy też z konkretnym sklepem, meble do centrów handlowych powinny przede wszystkim spełniać funkcje o charakterze użytkowym i funkcjonalnym. Muszą być dostosowane do statystycznego użytkownika, niezależnie od jego średniej wieku czy sprawności ruchowej.

W tym celu powstają rozmaite ławki, które dzięki swojej prostocie zapewnią komfort każdemu, kto na nich usiądzie. Tego typu meble do centrów handlowych znajdują się zazwyczaj przed sklepikami i na korytarzach, co pozwala zmęczonym całodziennym shoppingiem klientom na odpoczynek. Z kolei wygodne i miękkie fotele stanowią wyposażenie tutejszych kawiarenek i herbaciarni. Można w nich wygodnie się rozsiąść i z filiżanką kawy w ręku zapomnieć o smutkach dnia codziennego i okropnej pogodzie za oknem. Meble do centrów handlowych mogą też występować w formie plastikowych i mało wygodnych krzesełek. Są często stosowane w barach szybkiej obsługi, aby klient nie rozsiadał się na nich zbyt wygodnie, tylko złożył zamówienie, szybko spożył posiłek i ustąpił miejsca kolejnemu konsumentowi. Miękkie krótkie sofy można natomiast spotkać w sklepach obuwniczych. Są one nieodzowne, aby w dogodnych warunkach przymierzyć wiele par obuwia i wybrać tą, która jest dla nas idealna. Meble  w sklepach można spotkać również w postaci małych pomocników usytuowanych w przebieralniach, służących kładzeniu odzieży, którą za chwilę mamy zamiar przymierzyć.


W niektórych punktach meble do centrów handlowych mogą zaskoczyć nas swoim wykonaniem i formą. Na przykład w niektórych biurach podróży znaleźć można wygodne i miękko wyścielone ławy, które sprzyjają budowaniu dobrych skojarzeń z daną marką czy usługą. Z kolei niezobowiązujące proste i drewniane ławeczki wokół oczek wodnych i fontann stanowią ulubione miejsce spotkań młodzieży i zakochanych. Warto na nich odpocząć po dniu pełnym stresów i skorzystać z ożywczych właściwości wody.

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt