home >> meble biurowe >> meble biurowe Login
meble gabinetowe meble konferencyjne meble pracownicze lady recepcyjne ścianki szklane do centrów handlowych wyspy handlowe meble sklepowe meble hotelowe meble do siłowni meble medyczne

Meble biurowe - system Login

meble biurowe Loginmeble do biura - system Login

Meble biurowe - system Login

System meblowy adresowany jest do wielostanowiskowych pomieszczeń biurowych. Konstrukcja mebli oparta jest na trwałych i estetycznych stelażach metalowych umożliwiających nieskrępowane i łatwe łączenie stanowisk pracy oraz zainstalowanie wielu urządzeń biurowych dzięki zamontowanym kanałom kablowym. Dodatkową zaletą systemu Loginjest zastosowanie lekkich elementów z bezpiecznego, klejonego warstwowo szkła lub tworzywa, które umożliwiają oddzielenie poszczególnych stanowisk pracy poprzez ścianki szklane. Dzięki wykorzystaniu materiałów o wysokiej jakości, całość daje poczucie lekkości i estetyki. Uzupełnieniem proponowanego systemu mogą być różnego rodzaju kontenery, szafy i komody.

Proste i wygodne przemieszczanie stanowisk pracy

Obowiązkiem każdego właściciela prężnie rozwijającej się firmy powinno być dbanie o komfort pracy jego pracowników przekładające się na ich większą efektywność, większe zadowolenie klientów z wykonywanych przez nich usług oraz korzystny wizerunek całej firmy. Warto pomyśleć o zakupie oferowanych przez firmę JFM Furniture takich elementów jak meble biurowe. W charakter nowoczesnej korporacji wyposażonej w najlepszej jakości sprzęt komputerowy oraz telefoniczny, a także zrzeszającej dziesiątki pracowników doskonale wpisze się zestaw Login.

Jest on wykonany z myślą o salach biurowych, w których znajduje się wiele stanowisk pracy. Dzięki takim elementom jak metalowe stelaże oraz starannie zamontowane kanały kablowe można z łatwością zmieniać położenie stanowisk pracy. Przesuwanie pracowniczych biurek nie będzie też wymagało wielkiej siły, gdyż konstrukcje są naprawdę lekkie i wykonane z bezpiecznych materiałów. Do oddzielania poszczególnych stanowisk nie trzeba zatrudniać fachowej ekipy.

Można łatwo i szybko dokonać rozmontowania połączonych ze sobą biurek bez obaw o zsunięcie się w czasie ich przesuwania sprzętu komputerowego. Tego rodzaju elementy doskonale wpiszą się w wystrój cechujący się nowoczesnością oraz oryginalną estetyką. Przy rozmieszczaniu stanowisk należy przede wszystkim pamiętać o tym by nie wywołać niepożądanego wrażenia ciasności i zachować odpowiednio szerokie odstępy przeznaczone do poruszania się między biurkami. Dzięki takim ułożeniu unika się również uciążliwego plątania kabli.
 

Meble biurowe
Lady recepcyjne
Meble gabinetowe
Meble konferencyjne
Ścianki szklane
Meble pracownicze
Meble do centrów handlowych
Krzesła i fotele
Meble sklepowe
Meble hotelowe
Meble do siłowni
Meble metalowe
Meble domowe
Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble do zabudowy
Szafy wnękowe
Wyspy handlowe
Realizacje nietypowe
Kontakt z nami
JFM furniture Ryszard Janiszewski
Al. Krakowska 110/114
02-256 Warszawa
Salon, ekspozycja
(Budynek B-26, I-piętro):
Tel.: (22) 862 47 59
Tel.: (22) 868 21 67
Fax: (22) 862 47 58
Wykonanie: DevilArt